Süt kaymağı sofralarda

0
1141

150 yıllık deneyimiyle, dünyanın 120 ülkesinde çeşitli marka veürünlerle sofralarda yer alan Bel Grup, şimdi Türkiye’de yenimarkası Kiri’yi Türk tüketicilerine sunuyor.

Türkiye’de La Vache Qui Rit ve Karper’in de üreticisi olan Bel grup, Türkiye’de ilk kare porsiyon olacak Kiri ile sürülebilirpeynir pazarına iddialı bir giriş yapacak.

Sütün lezzetli kısmı olan süt kaymağından üretilen Kiri, yüksek besin değeri, benzersiz lezzetiyle yetişkinler ve çocuklar tarafından keyifle tüketilecek.

Kendine has kıvamı ve kaymaksı formuyla Kiri kahvaltı sofralarını lezzet şölenine çeviriyor.  Süt kaymağından gelen doğal lezzetiyle kahvaltı keyfini taçlandıracak ve sofradaki herkesi mutlu edecek Kiri, girdiği her tarifi güzelleştirmeye şimdiden aday.

Kiri, Türkiye pazarında bir ilke imza atarak, ilk defa kare porsiyon olarak tüketiciye sunuluyor. Her biri tek tek paketlenmiş kare ürünler çekmeceli kutusuyla da dikkat çekiyor.Kase ambalaj alternatifi de bulunan Kiri kalsiyum açısından zengin ve koruyucu içermiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here