PİDEM yeni kimliğiyle pideyi herkese sevdiriyor

0
84

Türkiye’nin en büyük ve en yaygın pide zinciri PİDEM, marka dönüşüm yolculuğuna tüm hızıyla başladı.

PİDEM Pazarlama Müdürü Göksu Şirin konu ile ilgili, “Türkiye’nin en yaygın pide zinciri olarak misafirlerimizi her restoranımızda en kaliteli malzemelerle hazırlanan, en lezzetli pidelerle buluşturarak lezzet yolculuğumuza aralıksız devam edeceğiz” dedi.

2010’dan bu yana en kaliteli malzemelerle hazırlanmış, en taze ve en lezzetli pidelerini misafirlerine sunan PİDEM, 2024 yılına dönüşüm rüzgârı ile başladı.

2024’te başladığı marka dönüşüm yolculuğu ile ulusal ve uluslararası alanda pideyi tanıtmayı ve daha geniş kitlelere ulaştırmayı amaçlayan PİDEM, logosundan şubelerine markasını yenilerken, Pidenin geleneksel lezzetini koruyarak ona modern ve çekici bir dokunuş eklemeyi hedefliyor. Yakın zamanda duyurulan reklam kampanyası ‘Yiyenim’ ile yenilikçi ve dinamik yaklaşımını izleyicilere aktaran PİDEM, mevcut misafir kitlesini koruyarak geleneksel lezzetlerini yeni tüketici profillerine de aktarmayı hedefliyor.

PİDEM Pazarlama Müdürü Göksu Şirin, ‘PİDEM olarak ilk günden bugüne koruduğumuz kalitemiz ve lezzetimizle misafirlerimizi ağırlıyoruz. Lezzetli bir pide hazırlamanın, hamur açmak gibi incelikli bir iş olduğunun farkındayız. Bunun için restoranlarımızda her siparişte kişiye özel günlük hamur açıyor, sürekli denetimden geçen en taze ve en kaliteli malzemeleri kullanarak pidelerimizi misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz. Pideyi saflığı, tazeliği, iştah açıcılığı, bereketiyle yiyenler için daha değerli hale getirdikten sonra, pidenin önce ülkemizde gururla sahiplenilen ulusal bir lezzet, daha sonra ise globalde hak ettiği değeri gören bir yiyecek olmasını istiyoruz’ dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here