Kraliyet ailesinin artisan çay deneyimi

0
588

Kraliyet çay saatini masalara taşımak için 1823 yılında Johann Tobias Ronnefeldt tarafından kurulan Teehaus Ronnefeldt, 190 yılı aşkın zamandır mükemmel çayı üretiyor. En iyi çay tarlalarından toplanan yaprak ve tomurcuklar ile artisan sunumu sürdürülebilir bir dünyada bir araya getiriyor.

Dünya’nın en kaliteli çayları

En yüksek kalitedeki çaylar Hindistan, Sri Lanka, Çin, Tayvan ve Japonya dahil olmak birçok bölgeden Ronnefeldt’in deneyimli çay uzmanları tarafından el ile toplanır ve harmanlanır. Bitkinin en üst kısmından sadece iki yaprak ve bir tomurcuk koparılarak toplanan çaylar için bu yöntem en yüksek kaliteyi garanti eden tek geleneksel yöntemdir.

Artisan sunum

En güzel lezzetin deneyimden geldiğine inanan marka, artisan sunumları ile kraliyet ailesinin 5 çayı deneyimini sizlere yaşatır. Çay sunumu konusunda dünyanın en iddialı çay markalarından biri olan Ronnefeldt’in bu konudaki gelişimleri inovasyon niteliğindedir. ‘Joy of Tea’ serisi, fincana takılan organik çay poşeti ile farklı bir görsel deneyim sunmaktadır.

Sürdürülebilir ve duyarlı kalite

7 jenerasyondur kalitesinden ödün vermeyen marka, çay içimini mükemmelleştirmek adına diğer markaların aksine sentetik aromalar kullanmıyor ve abaka ağacından üretilen yenilenebilir filtre materyalleri ve geri dönüştürülebilir paketleme materyalleri ile de ekolojik dengeye zarar vermeyecek şekilde tasarlanıyor. Bunun yanı sıra üretimde kullandığı tüm elektrik %100 yenilebilir enerji kaynaklarından karşılanıyor.

Kraliyet ailesine, soylu ailelere ve Frankfurt civarındaki lüks otellere kaliteli çay tedariği ile başlayan bu serüven günümüzde 70’i aşkın ülkede lüks oteller ve restoranlarda çay tutkunlarına serviste mükemmeliyet misyonu ile devam etmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here