Doğallığın Keyfini Sür

0
1521

Yeni yılda çektiği dört reklam filmiyle sevenlerinin karşısına çıkan ve Türkiye’nin her kesiminden, her yaştan ve her tarzdan Sarelle severi kucaklayan marka Ramazan ayına özel hazırladığı yeni reklam filmiyle ekranlarda.

Türkiye’nin yüksek marka bilinirliğine sahip olan sürülebilir çikolata markası Sarelle, şimdi sevenlerine yeni Ramazan konseptli reklam filmiyle sesleniyor. Sarelle yeni filminde, Ramazan ayının vazgeçilmezi olan kalabalık aile sofralarına nefis yerel lezzetlerimiz pide ve bazlamayla birlikte eşlik ediyor. Filmde, Ramazan ayının ve sofralarının birleştirici özelliği öne çıkarken, yediden yetmişe herkese uygun bir Sarelle lezzetinin olduğunun altı çiziliyor.

Puck Global  işbirliği ile hazırlanan reklam filmi “Öyle ya da böyle, Sarelle her türlü yenir.’’ söylemini sürdürerek keyifle kurulan her sofrada, herkesin istediği gibi Sarelle yiyebileceğinin mesajını veriyor. Reklam  “Doğallığın Keyfini Sür” sloganıyla markanın doğal ve özel Sagra fındığından gelen lezzetli içeriğine vurgu yapmayı da ihmal etmiyor

Kampanya Künyesi

Reklamveren: Sanset Gıda

Reklam Yetkilileri: Aslı Eren Şengezer, Nilüfer Rezaie Adli

Kreatif Ajans: Puck Global

Ajans Başkanı ve Kreatif Direktör: Haluk Erkmen

Kreatif Ekip: Güçkan Sarıtekneci, Burak Evlice, Çağatay Sönmez, Fatma Hasbolat, Ecem Orhan, Erdi İpek

Müşteri İlişkileri: Deniz Yaşar, Sevda Ersoy

Yapım Şirketi: Spark Film

Yönetmen: Eren Akay

Yapımcı: Onur Mis, Gencer Yeşilyurt

Gör.Yönetmeni: Alp Korfalı

Post Prodüksiyon : MOJO FX

Müzik: Jingle House

Medya Ajansı: People

Kullanılan Mecralar: TV, İnternet

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here