Moda ile tutkunun birleştiği yeni bir çay deneyimi

0
650

Ronnefeldt’in yeni Tea Couture® serisi, çay tutkunlarına şehrin tüm kalabalıklığından uzaklaştıracak rahatlatıcı bir çay molası verdiriyor ve rengarenk tasarımı ile adeta bir butikte gezintiye çıkarıyor.

Moda devlerinin mağazalarının içerisinde çay satışlarına yer vermesi ile her alanda varlığını belli etmeye başlayan çay kültürü çok daha farklı bir boyuta taşınıyor. Çayın moda ile buluşmasını 200 yıllık uzmanlığı ile yorumlayan Ronnefeldt, yenilikçi yaklaşımını gözler önüne seren yeni Tea Couture® serisini piyasaya sürdü. Moda ile tutkunun birleştiği yeni Ronnefeldt Tea Couture Serisi karşı konulamaz tasarımları ile bu ay www.tea-excellence.com’da, Dem Karaköy, Dem Moda ve Galeries Lafayette raflarında yerini alıyor.

Modanın Nabzını “Tea Couture” ile Tutun

Yeni Tea Couture® serisiyle Ronnefeldt; sizler için en nadir çayları, dünyanın en çok bilinen çay bölgelerinden seçti. Üstelik şimdi, çay kalitesinin yanında müthiş tasarımı ile de göz dolduruyor.

Üretimde gelenekselliğini ve kalitesini koruyan Ronnefeldt, yeni tasarımı ile yenilikçi yanına ışık tuttu. Çay bölgelerinden ve kültürlerinden ilham alarak yaratılan Tea Couture® rengarenk giydirildi.

Türkiye’de sizlere bu özel seriden 6 çeşit şık çayı beğeninize sunuyoruz. Afiyet olsun!

Çay ve Moda Tutkunları İçin Lezzetli Kreasyonlar

Dünyanın en iyi çay tarlalarından elle seçilmiş ve şık giyinmiş çaylar. Özellikle gurmelerin ve moda takipçilerinin hemen deneyimlemek isteyeceği bir koleksiyon.

  • Çayın büyüleyici ve estetik dünyasına yolculuk
  • Dünyanın en iyi çay yetiştirilen ülkelerinden yenilikçi bir seri
  • 6 farklı rengarenk tasarım
  • Mükemmel bir hediye
  • Müthiş bir koleksiyon parçası

Modern tasarım unsurları ile bezenen bu renkli çizgiler, güzel bir kıyafetin parçası gibi sizi tamamlayacak. Sabah, öğle ve akşam boyunca ilham verici bir mutluluk oluşturacak olan çay çeşitleri ise; Earl Grey, Darjeeling Gold, Rooibos Chocolate Truffle, Morgentau, Jasmine Tea ve Herbs & Ginger.

Earl Grey

Güçlü Assam çayının enfes bergamot ile birleşimi: canlı, baharatlı ve malt bir tat. Earl Grey ve güçlü Assam çayı tutkunları için eşsiz bir keyif.

Darjeeling* Gold

Darjeeling* ilkbahar hasatı: canlı, aromatik ve çiçeksi. İlk toplanan filizlerin eşsiz lezzeti ve damakta bıraktığı çiçeksi tat, sizi Himalayalar’ın yamaçlarındaki güzel çay tarlalarına götürecek.

*coğrafi işaretli bölge

Rooibos Chocolate Truffle

Güney Afrika’nın lezzeti bu özel rooibos, nazik bir vanilya tadına ve trüf çikolata notalarına sahiptir. Çikolatanın hazzını suçluluk duymadan, masum bir şekilde yaşayacağınız bu şaşırtıcı çay, kolay kolay vazgeçemeyeceğiniz hafif bir çikolata lezzeti sunacak.

Morgentau

Bir Ronnefeldt klasiği: Japon sencha ile egzotik mango, limon otu ve gül yaprakları karışımından doğmuş müthiş bir kreasyon. Ronnefeldt denildiğinde akla gelen ilk çay olarak hafızalarda yer edinmiş Morgentau tatlı, mayhoş ve yumuşak içimiyle yeşil çay alışkanlıklarınızı farklı bir boyuta taşıyacak.

Jasmine Tea

Çin’de toplanan ilkbahar hasatı yeşil çay yaprakları, taze yasemin çiçekleri ile aynı ortamda bekletilerek aromalandırılır ve ortaya bu eşsiz lezzet çıkar. Bu çayı eşsiz kılan tat taze yasemin çiçeklerinin yeşil çay yapraklarına verdiği inanılmaz esanstır.

Herbs & Ginger

İçinizi saran sıcaklık. Sırayla belirginleşen farklı tatlar, bütün duyularınızı harekete geçiren dengeli bir ayurvedik harman. Zencefil, papatya, anason, böğürtlen yaprakları, melisa ve meyan kökü karışımının verdiği güç ve tazelikle sıra dışı bir bitki çayı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here