İstanbul boğazında yeni ve farklı bir kahvaltı deneyimi

0
2796

İstanbul’un eşsiz güzelliklerinden biri olan boğazda hem turlayıp hem de güzel bir kahvaltı deneyimlemeye hazır mısınız?

2020 yılında hizmet vermeye başlıyan Le Vapeur Magique, boğazda yeni ve farklı bir deneyim sunuyor.

Boğaz turu eşliğinde Antakya kahvaltısı

İstanbul’un eşsiz güzelliği olan boğaz manzarasının tadını çıkartırken bir yandan da keyifle kahvaltı etme imkanı sunan Le Vapeur Maqiue, Antakya kahvaltısına özel lezzetleri sizlerle buluşturuyor. Kahvaltı masasında gördüğünüz her şey sınırsız. Menüde peynir tabağı, zeytin çeşitleri, antakya kısırı, ezmeler, muhammara, kireçte çıtır kabak reçeli, vişne reçeli, bal-kaymak, söğüş salatalık ve çeri domatesin yanı sıra sıcaklardan fırında soslu sucuk, fırında kaşarlı patatesli kırmızı yeşil biberli yumurta, fırında tereyağlı sarımsaklı Antakya köy peyniri ,simit, ekmek, kaytaz böreği ve çay bulunuyor.

Deniz üzerinde selfie müzesi

Kahvaltının yanı sıra farklı deneyim alanları da sunan Le Vapeur Magique, sadece yerliler için değil, turistler için de canlı müze ve dünyanın en ünlü ressamlarının üç boyutlu tablolarını yakından tanıma ve birlikte fotoğraf çektirme imkânı sağlıyor. Le Vapeur Magique aynı zamanda yüzen bir etkinlik mekânı. İstanbul’da deniz üzerinde farklı bir deneyim yaşamak isteyenleri ağırlayan vapurda dünyaca ünlü yağlı boya tabloların, nesneler ile 3 boyutlu canlandırmaları var, mum heykelleri var.

İş dünyasına da hizmet veriyor

Le Vapeur Magique’de, özel iş toplantıları için standartların üzerinde dekor ve teknik donanıma sahip 45 kişilik toplantı salonu ve bahar-yaz aylarında kullanabilecek 150 kişilik teras alanı da bulunuyor. Tüm gün yemek ve içecek servisine açık olan toplantı salonu, özel davet ve sunumlarda kullanılabilir durumda hazır tutuluyor. Le Vapeur Magique iş dünyasına, hem limanda hem de Boğaziçi’nde seyahat hizmeti veriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here