Kuşadası buram buram Kahve ve Çikolata kokacak

Vega Organizasyon’un düzenlediği Kahve ve Çikolata Festivali bu yazın en iddialı etkinliklerinden biri haline geliyor.

Bu yıl ilki düzenlenecek olan Kuşadası Kahve ve Çikolata Festivali, üçüncü dalga kahve akımının yaşam kültürünü çikolata lezzetiyle, 24-27 Haziran tarihleri arasında, Arefe günü ve Bayram süresince Kuşadası Belediyesi Sahil Otoparkında kahve severlerle bir araya geliyor.

Biletler için buraya tıklayabilirsiniz.

Katılımcılar, program gibi detaylar için etkinliğin anasayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir Fincan Kahve İçmeye Buyurun…

Dört gün boyunca kaçırılmayacak bir deneyim sunacak organizasyonda, denizin kokusunu ve kahve kokularını çikolata aromalarıyla süsleyerek, Türkiye’nin önde gelen nitelikli kahve dükkanları, butik pasta atölyeleri, çikolata firmaları, eğitim kurumları ve yiyecek-içecek markaları ile kahve makinesi üreticileri buluşuyor.

Gastronomi Derneği şef kadrosu ile profesyonel baristalardan gösteri ve sunumlar, tadım ve ikramlarla gerçekleşecek festivalde ayrıca tasarım ürünler, interaktif workshoplar, seminerler, çocuk-aile etkinlikleri, akustik konserler, muhteşem sahne şovları, ünlü isimler, sanat sergisi ve ilgi çekici birçok etkinlik yer alacak.

Bayramın en ilgi çekici etkinliklerinden biri olacak festivalin sloganı “Aşkın En Güzel 2 Hali” konseptiyle start verilecek. Kuşadası Kahve ve Çikolata Festivali, 50 bin ila 75 bin kişilik bir kitleye hizmet vermeyi hedefliyor. Çevre illerden ve ilçelerden turların kalkmasıyla binlerce kahve ve çikolata tutkunu Kuşadası’nda buluşuyor.

Aşkı Yaşamaya Buyurun!

Dünya’nın farklı kahvelerini tatmak, yeni keşifler yapıp satın almak isteyenler, ücretsiz ve sınırsızca kahve içerken; çikolata tadımları yaparak sosyalleşip, anda kalarak mutluluğu zirvede yaşayacaklar.

Kahve sektöründe çalışanlar, mekan sahipleri, iş yeri sahibi olmak isteyen girişimciler ile yeni ve eski akım kahve kültürünün içerisinde yer alan herkes bu sefer Kuşadası’nda Kahve ve Çikolata Festivali’nde buluşacak.

Tarih

24 Haz 2017 - 27 Haz 2017

Zaman

Bütün gün

Yer

Kuşadası Belediyesi Sahil Otoparkında
Kuşadası

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here