Why Nut, neden olmasın? Vanilyalı ve fındıklı soğuk içecek

0
708
Woman and Home

“Kendini Şımart” mottosuyla yola çıkan David People Coffee & Food, vanilyalı ve fındıklı soğuk içeceği Why Nut ile yaz günlerine serinlik ve lezzet katıyor.

Yazın en favori içeceklerinden olmaya aday Why Nut, vanilya, süt ve fındık ezmesi ile hazırlanıyor. Reçetesi David People’a özel hazırlanan bu lezzet, yaz aylarında tatlı sohbetlerin vazgeçilmez eşlikçisi olacak.

Kolombiya, Brezilya, Kosta Rika, Etiyopya, Kenya ve benzeri yörelerden özenle seçilen kahve çekirdeklerini kendi öğüten David People Coffee &Food, kahve severlerin kendilerini iyi hissedeceği ve keyifle kahve tüketeceği atmosfer sunuyor.

Şubelerinde 3. Nesil Kahve çeşitlerine yer veren David People Coffee & Food her yudumunda kahvenin tadını almak isteyenler için Chemex, Syphon, Cold Brew özel demleme yöntemleriyle lezzeti ve kaliteyi bir araya getiriyor.

David People Coffee & Food, Coffee konseptinin yanı sıra Coffee & Food ve Bigboss olmak üzere 3 farklı konseptle hizmet veriyor. Konseptine göre menülerinde değişiklik gösteren David People Coffee & Food, Coffee & Food konseptinde kahvenin yanında olabilecek aperatif yemekler de sunuyor. Bigboss konsepti menüsünde ise bunlara ek olarak dünya mutfağından seçilmiş eşsiz lezzetler yer alıyor.

2011 yılında ilk şubesini Ankara Tunalı Hilmi de açan David People Coffee & Food, yeni açılan Ritim İstanbul ve Edirne şubeleri ile birlikte Türkiye’de 40’tan fazla ilde 60 şubesi ile faaliyet gösteriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here