Ramazanda doğal enerji kaynağı

0
3573

Taptaze, dalından koparılmış meyvelerle hazırlanan Zumosol, sahur sofralarına meyvenin iyiliğini taşıyor. Konsantreden değil meyvenin kendisinden, katkısız ve koruyucusuz üretilen Zumosol, besin değerleri kaybolmayacak şekilde şişeleniyor. Yoğun lezzetinin yanı sıra zengin vitamin ve mineral içeriği sayesinde vücuda tüm gün boyunca ihtiyacı olan enerjiyi en doğal şekilde veriyor.

Sahurda doğal ve enerji dolu yiyecekleri tercih edenler, Zumosol ile de sofralarına lezzetli bir dokunuş yapabilirler. İçeriğinde yalnızca gerçek meyvenin saf suyunu bulunduran Zumosol, vücudun tüm gün boyunca ihtiyacı olan enerjiyi tamamen doğal şekilde elde etmeyi sağlıyor. Dileyenler bu lezzet ile iftar sofralarını da renklendiriyor.

Zumosol, tüm meyveleri mevsiminde topluyor, tıpkı evde yapılmış gibi taze olarak sıkıyor. Konsantreden değil tamamen meyveden hazırlanan meyve suları, besin değerleri kaybolmayacak şekilde düşük ısıda pastörize ediliyor. İçine şeker, tatlandırıcı, su, herhangi bir koruyucu veya katkı maddesi eklenmiyor. Böylece, nefis Zumosol meyveleri, içerisindeki vitamin, mineral ve antioksidanları kaybetmeden şişelere doluyor.

Sadece dalından yeni koparılmış taptaze meyvelerle hazırlanan Zumosol’un 5 farklı çeşidi bulunuyor. Akdeniz güneşinin verimli topraklarla buluşmasından doğan, dünyanın en lezzetli portakalları Zumosol’un klasik çeşidi için kullanılıyor. Portakal, Ananas, Elma, Şeftali-Üzüm veya Elma-Mango-Üzüm çeşitlerinin her biri Ramazan’a renk ve lezzet katıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here