Ramazanda çorbalar lezzetleniyor

0
522

Her zaman şeflerin ve işletmelerin yanında olan Unilever Food Solutions, genişleyen Knorr Bulyon Ailesi ile şeflerin özel tariflerine lezzet dokunuşu sunuyor. Unilever Food Solutions tarafından ev dışı tüketim pazarına sunulan Knoor Bulyon Ailesi, diğer malzemelerle mükemmel uyum sağlayarak yemeklerin tadını bastırmıyor.

Her beş şeften üçü, çorbalarını Knorr Bulyon ile lezzetlendiriyor

Geleneksel lezzetiyle her iki mutfaktan birine giren Knorr, şeflerin çorba tariflerine de lezzet katıyor. Portföyünde bulunan Knorr, Knorr 1-2-3, Chef’s Bulyon ve Sofrabaşı bulyon ile çorbaları son dokunuşla tamamlıyor. Bulyon Kullanım Alışkanlıkları Araştırması sonucuna göre; her beş şeften üçü çorbalarını Knorr Bulyon ile lezzetlendiriyor.

İyi bir menü, lezzetli bir çorbayla başlıyor

Başlangıç yemeği tüm yemeklerin lezzet algısını etkiliyor. Bu yüzden, Ramazan menülerinde başlangıç olan çorbaların lezzeti önem kazanıyor. İyi bir Ramazan menüsü lezzetli bir çorbayla başlıyor. Şeflerin özel çorba tariflerine lezzet dokunuşu katan Knorr Bulyon, çorbaların lezzetini özel formülüyle tamamlıyor.

Knorr, Ramazan menülerini hem lezzetli hem de pratik çeşitlendirmek isteyen şefler için yöresel çorba seçenekleri sunuyor. Mahluta Çorbası, Tutmaç Çorbası, Terbiyeli Yüksük Çorbası, Alaca Çorbası, Kafkas Çorbası, Yoğurtlu Çatalaşı Çorbası, Gendime Çorbası gibi yöresel çorba seçenekleriyle şeflerin lezzetten ödün vermeden menülerini çeşitlendirmelerini sağlıyor.

Unilever Food Solutions, şeflere ilham veren özel çorba tarifleri, lezzetli çorbaların püf noktaları, özel sunum teknikleri, Ramazan çorbaları için dikkat edilmesi gerekenler gibi bilgileri ise şeflere, mutfak profesyonelleri ve işletme sahiplerine web sitesinde sunuyor.

Unilever Food Solutions her zaman şeflerin yanında…

Türkiye’de Knorr, Lipton, Carte d’Or, Calve, Hellmann’s, Rama, Sana ve Becel’i bünyesinde bulunduran Unilever Food Solutions’a ait ürünler, her iki işletmeden biri tarafından tercih ediliyor. Sunduğu profesyonel malzemelerle yoğun rekabet ortamında müşterilerini ve onların misafirlerini anlayarak, ev dışı gıda sektörünün referans merkezi konumunda olan Unilever Food Solutions, ‘her gün ilham kaynağınız’ sloganıyla mutfak ve beslenme konularında iş ortaklarına ilham kaynağı olmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here