Farklı mutfaklar tek çatı altında: Together Food Hall

0
207

Together Food Hall, yeme-içme ve eğlence alışkanlığınızı değiştirecek yepyeni bir konsept sunuyor. Lübnan mutfağından burger’a, noodle’dan kruvasana 13 farklı markayı tek çatı altında bir araya getiren Together Food Hall’de herkesin zevkine uygun kaliteli bir lezzet bulmak mümkün. Üstelik akşam yemeğinizi, ışığın suyla dans ettiği bir havuz şovu eşliğinde yiyebilirsiniz. 

Herkesin farklı favori mutfağı olduğu için arkadaşlarınızla keyifli bir yemek için uygun mekân bulmakta zorlanıyor musunuz? 13 farklı markayı tek çatı altında toplayan Together Food Hall, herkesin damak tadına uygun kaliteli lezzetleriyle sizi bekliyor. Ataşehir’deki Watergarden AVM içerisinde yer alan Together Food Hall; noodle’dan Türk yemeğine, bakery’den Lübnan mutfağına, burger’dan kahveye farklı lezzetleri tek bir mekânda topluyor.

Uzak Doğu’dan Lübnan mutfağına…

Together Food Hall çatısı altında bulunan Communita’da İtalyan tatlarını deneyimleyebilir ya da Kitchen Local’de Türk mutfağının yöresel lezzetlerini yiyebilirsiniz. MasterChef Yarışması 2020 Şampiyonu Serhat Doğramacı’nın kurduğu White Burger’da burger’ın gerçek tadını alabileceğiniz gibi tatlıları ve ekşi maya ekmekleriyle adını duyuran, kruvasanı yumurtayla ilk birleştiren marka olan Sour&Sweet’te gününüzü tatlandırabilirsiniz. Together Food Hall bünyesinde ayrıca, uzak doğu mutfağının sevilen ismi Rock’n Wok, tavuğun değişik lezzetlerini test edeceğiniz Chicken Kitchen, Lübnan mutfağının en kaliteli yemeklerini sunan Tahin, mantının farklı türlerini bulabileceğiniz Mantı 7, vazgeçilmez ızgara lezzetleriyle özdeşleşen Grill Express by Kitchen Local, Hatay mutfağının tanınmış ürünlerini İstanbul’a taşıyan Red&Bread, lezzeti sağlıkla birleştiren Salad and More, dünya kahvelerinin özenle hazırlandığı MOC Coffee’nin yanı sıra kokteylleriyle akşamınıza keyif katan Pubble da yer alıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here