Türkiye’nin yarışmaları Local Chef ve Pastry of İstanbul 20-23 Eylül 2017’de EDT buluşmalarında!

Türkiye’de ilk kez gıda, ev dışı tüketim ve tedarikçileri ve ambalaj sektörlerinin eş zamanlı olarak buluşması katılımcı firmaların yanı sıra ülke ekonomisine önemli katkılar sağlayacak.

Sözen Organizasyon tarafından düzenlenen gastronomi yarışmaları fuarın en önemli etkinliklerinden. Türkiyenin önde glene yıldız şeflerinin jüri olacağı Local chef ve Pastry of İstanbul yarışmalarında kurumsal takımlar karşı karşıya geliyor.
CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık ve ETÜDER (Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Derneği) tarafından organize edilen EDT – Ev Dışı Tüketim Tedarikçileri Buluşması ile ev dışı tüketim sektörüne ivme kazandırarak sektörün daralan iş hacmi için fırsatlar sunması hedefiyle düzenleniyor.
Bu büyük buluşmada, ev dışı tüketim sektörünün önde gelen markaları 4 gün boyunca en yeni ürünlerini sergileyecekler. Yeni iş ortaklıklarına zemin oluşturacak olan bu platformda, yeme içme ve satın alma müdürleri, mutfak şefleri, işletme sahipleri ve üst düzey yöneticiler, işletmeleri için en uygun ürün ve hizmetleri yakından tanıma imkânı bulacaklar. Profesyonel ziyaretçi kitlesi ile birebir görüşmeler yapacak olan katılımcı firmalar ticari hedeflerine EDT buluşmasında ulaşacaklar.
Aralarında İran, Irak, Libya, Birleşik Arap Emirlikleri, Sudan, Cezayir, Tunus, İtalya, Yunanistan, Almanya, İngiltere, KKTC, Azerbaycan, Rusya ve Malezya başta olmak üzere 84 ülkeden ziyaretçinin beklendiği buluşmada, gastronomi ve mutfak kültürü alanlarında birbirinden renkli yarışmalara da hayata geçirilecek.
Sözen Organizasyon tarafından düzenlenen yarışmalar fuara damga vuracak!
Sözen Organizasyon, her yıl olduğu gibi bu yıl da ülkemizin birbirinden değerli jüri üyeleriyle düzenlediği gastronomi yarışmalarıyla fuara katılıyor. Yarışmalar ise şöyle:

Local Chef

Türkiye coğrafyasından ürünlerin kullanılacağı olan Local Chef Yarışması, 21 Eylül 2017 tarihinde CNR Expo’da gerçekleşecek. 8 kurumsal takımın katılacağı yarışmada, her grup başlangıç, ana yemek ve tatlı olarak üç yemek hazırlayacak. Gruplar ayrıca sofra düzeni, menü ve şerbetlerden de puan alacak. Yarışmanın kazanlarını birbirinden değerli jüri üyeleri belirleyecek.

Tarih

20 Eyl 2017 - 23 Eyl 2017

Zaman

Bütün gün

Yer

CNR Expo
Yeşilköy

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here