Down Şeflerin Kariyeri Hazır

Ülkemizde ve dünyada ilk defa gerçekleşen ve 23 hafta boyunca devam eden Down Şefler Mesleki Eğitim ve İstihdam Projesi sonuçlanıyor. İstanbul Down Sendromu Derneği önderliğinde, Türkiye Aşçılar Federasyonu (TAFED), Tomurcuk Vakfı ve Kare Anaokulu iş birliği ile hayata geçirilen proje 9 Mayıs Salı günü 19:30’da Sheraton Grand İstanbul Ataşehir otelinde gerçekleşecek final gecesiyle tamamlanacak.

Gecede, Down Şefler’e aşçılık brövesi ile başarı plaketi takdim edilecek. Geleneksel olarak kütüklere kendi isimlerini çakacaklar. Down Şefler’in iş hayatına başlayacakları kurumlar açıklanacak. Ayrıca Down sendromlu çocukların özel olarak hazırladıkları halk oyunu gösterisi geceye renk katacak. Gece sanatçıların sahne performanslarıyla ve ünlü antikacı Uğur Batur tarafından hazırlanan müzayedesiyle sora erecek.

Şenol İpek’in sunuculuğunda gerçekleşecek gala yemeğine Saba Tümer, Hakan Altun, Linet, Berkay, Hatice, Tuğçe Aral, Nilay Dorsa, Cengiz Kurtoğlu, Fikret Orman, Abdullah Avcı ve birçok sürpriz isim katılımlarıyla destek verecek.

Tarih

09 May 2017

Zaman

19:30 - 21:30

Yer

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir Hotel
Barbaros Mahallesi, Mor Sumbul Sokak, No: 1 Atasehir/İstanbul

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here