Annenizin kahvaltısı bir İkon olsun

0
703

Annelerine sevgi dolu bir sürpriz yapmak isteyenlere, Bambum’dan özel bir seçenek. 57 parçadan oluşan İkon Kahvaltı Seti, anne ve anne adaylarının sofralarının vazgeçilmezi olmaya aday.

Sağlıklı ev gereçleri denince akla ilk gelen marka olan Bambum, Anneler Günü’nde sevgi dolu kahvaltı sofralarında buluşmak isteyenlere özel bir seçenek sunuyor. Bambum’un 57 parçadan oluşan İkon Kahvaltı Seti, annenizin kahvaltı sofrasının sağlığına sağlık katacak.

Tasarıma büyük önem veren ve sahip olduğu ödüllerle sektörün bir adım önünde yer alan Bambum’un İkon Kahvaltı Seti, estetik tasarımının yanı sıra antibakteriyel yapısı ile anne ve anne adaylarının kahvaltılarının vazgeçilmezi olmaya aday. Çevreye ve doğaya dost, sağlıklı ev gereçlerinde dünya markası olma hedefiyle ilerleyen Bambum’un yüzde 100 bambu ağacından üretilen İkon Kahvaltı seti, şık bir sofrada ihtiyaç duyulan tüm ürünleri bir arada bulunduruyor.

Su ile temas ettiğinde herhangi bir deformasyona uğramayan bambu ağacından üretilen ürünlerin dünya mutfağında aldığı pay da giderek büyüyor. Bambu ürün kullanımın yarattığı talep bambu çiftliklerinin artmasına, çiftlikler de doğanın temizlenmesine katkıda bulunuyor. Filizlendikten sonra 24 saatte yaklaşık 1 metre uzayan bambu, bu yapısı ile hiçbir tarım ilacına, hormona veya ekstra bir katkıya ihtiyaç duymuyor. Sofralarda Bambum ürünleri arttıkça, bambu ormanlarının kapladığı alan da artmaya devam ediyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here